Public Home > _BIKER PHOTO
       

_BIKER PHOTO

Čia rasite nuotraukas susijusias su BIKER'iais ir jų gyvenimu! ! !
Motociklininkų sezonų atidarymai ir uždarymai, Bike Show Millennium, Baikerių naktys, Bike X Dream, Baikerių blūds, įvairių klubų renginiai bei šventės ir t.t.

Daugiau informacijos el.paštu: audriuspaparazzi@gmail.com


Here you’ll find photos from various Biker’s shows and events! ! !
Openings and closings of Bikers seasons, Bike Show Millennium, Biker Nights, Bike X Dream, Bikers “Bluds”and etc. and etc.

More info by E-mail: audriuspaparazzi@gmail.com

_ 2008
Nuotraukos iš motociklininkų renginių 2008 metais.
albums: 2
_ 2009
Nuotraukos iš motociklininkų renginių 2009 metais.
albums: 11
_ 2010
Nuotraukos iš motociklininkų renginių 2010 metais.
albums: 3
_ 2011
Nuotraukos iš motociklininkų renginių 2011 metais.
albums: 3
_2012
Nuotraukos iš motociklininkų renginių 2012 metais
albums: 3
Baikerių naktys / Biker's Nights
http://www.baikeriunaktys.lt/

“Baikerių naktys” – tai bendras Kauno baikerių klubų Forever Free MCC ir Steely Pegasus MC projektas. Šis nuo 2008 m. vykstantis renginys jau turi tvirtas pozicijas kiekvieno baikerio ar jiems prijaučiančio kalendoriuose – festivalis tradiciškai vyksta paskutinįjį gegužės savaitgalį stovykloje “Pušynas”, Jadagonyse, Kauno rajone.

2010 m. iš įprasto baikerių šventėms formato “Baikerių naktys” išaugo į roko festivalį, kuriame koncertavo net aštuonios grupės. Scenoje išvydome tiek jaunas, scenoje kojas tik apšylančias grupės, tiek Lietuvos roko scenos grandus kaip Thundertale, Jeronimą Milių, Povilą Meškėlą ir Rojaus Tūzus. Tačiau vien muzikine dalimi šis renginys neapsiribojo. Festivalis prasidėjo generalinio “Baikerių naktų” rėmėjo, prekybos miestelio “Urmas” teritorijoje, kartu su ten vykusia tarptautine sendaikčių ir antikvarinių daiktų muge ir motociklų drago lenktynėmis. Generalinio rėmėjo “Urmas” dėka, pirmą kartą Lietuvos baikerių švenčių (o gal ir ne tik Lietuvos!) istorijoje renginio dalyviai galėjo nemokamai prisipilti savo motociklų bakus benzino.

“Baikerių naktys” kasmet auga, jau įgijo savo ištikimų draugų, gerbėjų ir svečių ratą. Puiki šventės vieta, natūrali gamta, betarpiškas, gyvas, tikrą baikerišką dvasią atitinkantis renginio turinys kasmet sutraukia daugybės svečių tiek iš Lietuvos, tiek ir iš užsienio šalių.

Jeigu paklaustumėte baikerių, ką jie veiks paskutinįjį gegužės savaitgalį, šie nedvejodami atsakys: trauksime į Jadagonis, į „Baikerių naktis“! Nors ši šventė kasmet plečiasi ir įgyja naujų bruožų, kertinės idėjos lieka tos pačios: tebūnie tai vakaras, kai gamtoje susitinka seni geri draugai ir puikiai laiką leidžia klausydami visus suartinančios geros roko muzikos. Nepravažiuok ir tu pro šalį! Teliepsnoja „Baikerių naktų“ laužai!
subfolders: 5
Bike Show Millennium / Auto Show Millennium
Bike Show Millennium ir Auto Show Millennium nuotraukos.
Daugiau informacijos apie renginį rasite adresu http://www.bikeshow.lt/ bei http://www.automoderna.lt/

Photos were taken during Bike Show Millennium and Auto Show Millennium. Please also visit http://www.bikeshow.lt/ and http://www.automoderna.lt/
subfolders: 5
 
BIKERS FUEL

Pirmą kartą Lietuvoje, specialiai baikeriams sukurtas energetinis gėrimas - "IRON BROTHERS - Bikers Fuel". Subalansuotas būtent baikeriams, tiesiog... Drink and Drive.
"Iron Brothers" nesukelia noro nesaugiai vairuoti, bei veltis į muštynias, tačiau garantuoja energijos antpludį - padidina fizinę ištvermę, pagreitina reakciją, suteikia budrumo, būtent to, ko reikia tikram baikeriui... Palikime "Raudoną jautį" studentams tikri baikeriai renkasi Iron Brothers!

Album was created 8 years ago and modified 8 years ago
  • No comments
  •  Today:  0 views
  • 0 visitors
  • 1 files
 
Sertifikuota
Album was created 6 years 5 months ago and modified 6 years 5 months ago
  • No comments
  •  Today:  0 views
  • 0 visitors
  • 1 files