Public Home > TRANSPORT'as > 13-os LINAVA Tolimųjų reisų krovininių va…
       

13-os LINAVA Tolimųjų reisų krovininių vairuotojų varžybos, KĖDAINIAI

2009m. rugsėjo 5 d., šeštadienį pirmą kartą po šalies Nepriklausomybės atkūrimo buvo minima kelių transporto darbuotojų diena. Ši šventė atkurta vežėjų asociacijos „Linava“ ir transporto veteranų klubo „Automobilininkas“ pastangomis. Pasak „Linavos“ vadovų, tai – puiki proga pagerbti transporto srityje dirbančius specialistus, tad Kėdainių aerodrome vyko vairuotojų profesionalumo varžybos ir šventė.
Praėjusiųjų metų rudenį susisiekimo ministras pasirašė įsakymą dėl šios dienos įtvirtinimo, todėl nuo šių metų pirmojo rugsėjo šeštadienio ji bus švenčiama kasmet. Pasak transporto veteranų klubo „Automobilininkas“ prezidento, Lietuvoje transporto sektorius yra svarbus, tačiau daugybė jo darbuotojų iki šiol buvo užmiršti. „Yra energetikų, žvejų, įvairių mokslininkų dienos, tačiau kelių transporto darbuotojų dienos nebuvo. Anksčiau tokia diena buvo švenčiama, tačiau jau nemažai metų ji buvo užmiršta. Juk svarbu pagerbti tolimųjų reisų ir autobusų vairuotojus, transporto įmonių darbuotojus. Šią dieną jiems įteikiamos padėkos, premijos, prisimenami jau į pensiją pasitraukę darbuotojai“.
Kasmet pirmąjį rugsėjo šeštadienį asociacija organizuoja vairuotojų varžybas, kurios nuo šiol įgaus ir oficialų statusą – jos pažymės kelių transporto darbuotojų dieną. Rugsėjo 5 d. vyko jau XIII-ios Tolimųjų reisų krovininių automobilių bei autobusų vairuotojų varžybos „Gyvenimas – amžinas variklis“.
Asociacijos „LINAVA“ rengiama šventė vyko Kėdainių aerodrome. Ji sutapo su 18-tuoju asociacijos gimtadieniu, todėl šį kartą renginio svečiams buvo pasiūlyta ypatingų pramogų ir konkursų.

Daugiau informacijos adresu: http://www.linava.lt/

 
01 Šventė
Sep 5, 2009
Album was created 7 years 7 months ago and modified 7 years 6 months ago
 
02 Vairuotojų meistriškumo varžybos
Sep 5, 2009
Album was created 7 years 7 months ago and modified 7 years 6 months ago
  • No comments
  •  Today:  0 views
  • 0 visitors
  • 156 files
 
03 Rungtys, akcijos ir atrakcijos
Sep 5, 2009
Album was created 7 years 7 months ago and modified 7 years 6 months ago
  • No comments
  •  Today:  0 views
  • 0 visitors
  • 112 files