XI-asis Lietuvos senjorų pliažo tinklinio ČEMPIONATAS / Lithuanian SENIOR beach volleyball competition

2011-08-27. KAUNAS. Panemunės pliažas

Organizatorius - Juozas Palevičius

Š.m. rugpjūčio 27d. Panemunės pliaže vyko Lietuvos veteranų paplūdimio tinklinio varžybos.

Varžybos vyko dviejose amžiaus grupėse tiek moterų tiek vyrų grupėse. Iš viso dalyvavo 30 komandų.

Moterų grupėje virš 40m.( žaidė 3 prieš 3) nugalėjo Vilniaus Valakampių komanda, antra liko Gargždų

komanda, o trečiąją vieta turėjo tenkintis šeimininkės kaunietės.

Grupėje virš 35m. nugalėjo Kauno „Sixta+” komanda: Audronė Jakupkienė ir Jūratė Fedoravičienė.

Daukartinės Lietuvos čempionės ir vėl nesulaukė rimtesnio pasipriešinimo. Nugalėjo visas varžoves

rezultatu 2:0. Antrąją vietą iškovojo Gargždų komanda:Vilma Gečienė ir Romana Kvederienė. Trečiąją -

Rokiškio -Panevėžio komanda: Ieva Kaškelytė ir Gita Čečienė.

Vyrų grupėje virš 50m. nugalėjo Vilniaus „Inter” komanda: Jonas Adomaitis, Sergej Gumeniuk , Olegas

Maceika. Antri liko Vilniaus Valakampių atstovai: Vladislavas Giedraitis, Vasilij Bekeš (jo sūnus

žaidžia kartu poroje su M.Vasiliausku ir šiais metais tapo Lietuvos čempionais) ir Jevgenij Macuk. Treti

Šiaulių „Šarūno” senjorai: Silvestras Povilaitis, Raimondas Koreiva, Petras Vasiliauskas.

Vyrų grupėje virš 40m. dalyvavo 16 komandų. Čia po atkaklios kovos

Valakampių atstovai: Radislav Borkovskij ir Niroslav Rinkevič. Antri Marijampolės tinklinio klubo

atstovai: Raimondas Bendžiūnas ir Raimondas Masiulionis. Treti aikštelės šeimininkai kauniečiai

klubo „Marito”atstovai: Voldemaras Lauraitis ir Rytis Vaičys.