Public Home > Euphorbiaceae pages. > Euphorbia aureoviridiflora

Euphorbia aureoviridiflora

Author:W.Rauh.
Family: Euphorbiaceae
Habitat:N.Madagascar.
Synonym:Euphorbia neohumbertii var.aureoviridiflora.
_______________________
Καταγράφηκε από τον :W.Rauh.
Οικογένεια :Euphorbiaceae.
Χώρα καταγωγής :Ν. Μαδαγασκάρη.
Συνώνυμα :Euphorbia neohumbertii var.aureoviridiflora.

| Invite
Euphorbia aureoviridiflora
1
Euphorbia aureoviridiflora
440 views
 
Euphorbia aureoviridiflora
2
Euphorbia aureoviridiflora
454 views
 
Euphorbia aureoviridiflora
3
Euphorbia aureoviridiflora
629 views
 
Euphorbia aureoviridiflora
4
Euphorbia aureoviridiflora
386 views
 
Euphorbia aureoviridiflora
5
Euphorbia aureoviridiflora
417 views