Public Home > = Mammillaria pages. > Mammillaria duoformis

Mammillaria duoformis

Author: R.T.Craig & E.Y.Dawson 1948.
Habitat:Mexico
Synonym:Mammillaria hamata,Mammillaria rossiana,Cactus hamatus,Mammillaria erythrocalix,Mammillaria claviformis,Neomammillaria hamata.
Family:Cactaceae.
________________________
Καταγράφηκε από: R.T.Craig & E.Y.Dawson.
Ημερομηνία καταγραφής: 1948.
Οικογένεια: Cactaceae.
Χώρα καταγωγής: Μεξικό.
Συνώνυμα:Mammillaria hamata,Mammillaria rossiana,Cactus hamatus,Mammillaria erythrocalix,Mammillaria claviformis,Neomammillaria hamata.

| Invite
Mammillaria duoformis
1
Mammillaria duoformis
397 views
 
Mammillaria duoformis
2
Mammillaria duoformis
250 views
 
Mammillaria duoformis
3
Mammillaria duoformis
277 views
 
Mammillaria duoformis
4
Mammillaria duoformis
190 views
 
Mammillaria duoformis
5
Mammillaria duoformis
220 views
 
Mammillaria duoformis
6
Mammillaria duoformis
272 views
 
Mammillaria duoformis
7
Mammillaria duoformis
353 views
 
Mammillaria duoformis
8
Mammillaria duoformis
238 views
 
Mammillaria duoformis
9
Mammillaria duoformis
150 views
 
Mammillaria duoformis
10
Mammillaria duoformis
170 views
 
Mammillaria duoformis
11
Mammillaria duoformis
201 views
 
Mammillaria duoformis
12
Mammillaria duoformis
137 views