Public Home > = Mammillaria pages. > Mammillaria lenta

Mammillaria lenta

Author: K.Brandegee 1904.
Habitat:Texas,Mexico.
Synonym:Neomammillaria lenta,Chilita lenta,Escobariopsis lenta.
Family:Cactaceae.
______________________
Καταγράφηκε από: K.Brandegee.
Ημερομηνία καταγραφής: 1904.
Οικογένεια: Cactaceae.
Χώρα καταγωγής: Τέξας, Μεξικό.
Συνώνυμα: Neomammillaria lenta,Chilita lenta,Escobariopsis lenta.

| Invite
Mammillaria lenta
1
Mammillaria lenta
402 views
 
Mammillaria lenta
2
Mammillaria lenta
294 views
 
Mammillaria lenta
3
Mammillaria lenta
204 views
 
Mammillaria lenta
4
Mammillaria lenta
189 views
 
Mammillaria lenta
5
Mammillaria lenta
172 views
 
Mammillaria lenta
6
Mammillaria lenta
183 views
 
Mammillaria lenta
7
Mammillaria lenta
166 views