Public Home > = Mammillaria pages. > Mammillaria sartorii

Mammillaria sartorii

Author: J.A.Purpus 1911.
Synonym:Neomammillaria sartorii,Neomammillaria tenampensis,Mammillaria tenampensis.
Habitat:Mexico.
Family:Cactaceae.
_______________________
Καταγράφηκε από: J.A.Purpus.
Ημερομηνία καταγραφής: 1911.
Οικογένεια: Cactaceae.
Χώρα καταγωγής: Μεξικό.
Συνώνυμα:Neomammillaria sartorii,Neomammillaria tenampensis,Mammillaria tenampensis.

| Invite
Mammillaria sartorii
1
Mammillaria sartorii
241 views
 
Mammillaria sartorii
2
Mammillaria sartorii
252 views
 
Mammillaria sartorii
3
Mammillaria sartorii
246 views
 
Mammillaria sartorii
4
Mammillaria sartorii
302 views
 
Mammillaria sartorii
5
Mammillaria sartorii
175 views
 
Mammillaria sartorii
6
Mammillaria sartorii
211 views
 
Mammillaria sartorii
7
Mammillaria sartorii
227 views
 
Mammillaria sartorii
8
Mammillaria sartorii
215 views
 
Mammillaria sartorii
9
Mammillaria sartorii
202 views