Public Home > = Mammillaria pages. > Mammillaria spinosissima

Mammillaria spinosissima

Author: Lem. 1838.
Synonym:Mammillaria machucae,Mammillaria virginis,
Mammillaria gasterantha,Mammillaria kladiwae,
Mammillaria heermannii var.flavicans,Mammillaria haasii,
Mammillaria centraliplumosa,Mammillaria auricoma,
Cactus spinosissimus,Neomammillaria spinosissima,
Mammillaria flava.
Habitat:Mexico.
Family:Cactaceae.
____________________________
Καταγράφηκε από: Lem.
Ημερομηνία καταγραφής: 1838.
Οικογένεια: Cactaceae
Χώρα καταγωγής: Μεξικό.
Συνώνυμα: Mammillaria machucae,Mammillaria virginis,
Mammillaria gasterantha,Mammillaria kladiwae,
Mammillaria heermannii var.flavicans,Mammillaria haasii,
Mammillaria centraliplumosa,Mammillaria auricoma,
Cactus spinosissimus,Neomammillaria spinosissima,
Mammillaria flava.

| Invite
Mammillaria spinosissima
1
Mammillaria spinosissima
294 views
 
Mammillaria spinosissima
2
Mammillaria spinosissima
195 views
 
Mammillaria spinosissima
3
Mammillaria spinosissima
139 views
 
Mammillaria spinosissima
4
Mammillaria spinosissima
161 views
 
Mammillaria spinosissima
5
Mammillaria spinosissima
136 views
 
Mammillaria spinosissima
6
Mammillaria spinosissima
221 views