Public Home > Giminės (šeimos) medžiai
       

Giminės (šeimos) medžiai

Giminės medžiai gali būti dviejų rūšių: 1. Kai rašomi tik tiesioginio kraujo ryšio giminaičiai, t.y. tėvai, seneliai, proseneliai. Šiuo atveju giminės medis prasideda nuo jauniausio žmogaus o ant šakų rašomi tėvai, seneliai, proseneliai ir t.t. 2. Rašomi visi giminaičiai. Šiuo atveju medis prasideda nuo vyriausio žmogaus (ar poros) ir šakomis į viršų kyla vaikai, anūkai, proanūkiai ir t.t. Giminės medis gali būti su nuotraukomis arba be jų. Formatas priklauso nuo giminės medžio dydžio. Albume rasite abiejų giminės medžio rūšių pavyzdžius. Užsakymų laukiu e-paštu: fotomaketai@gmail.com Maketų kainas rasit čia: http://fotodovanos.blogspot.com/search/label/Maket%C5%B3%20kainos

 
Giminės medžio pavyzdžiai Nr.1

Šiuose giminės medžiuose rašomi tik tiesioginio kraujo ryšio giminaičiai, t.y. tėvai, seneliai, proseneliai. Medis prasideda nuo jauniausio žmogaus o ant šakų rašomi tėvai, seneliai, proseneliai ir t.t.

Giminės medis gali būti su nuotraukomis ar be jų. Formatas priklauso nuo giminės medžio dydžio.

Užsakymų laukiu e-paštu:

Maketų kainas rasit čia:

 •  
  Giminės medžio pavyzdžiai Nr.2

  Šiuose giminės medžiuose rašomi visi giminaičiai. Medis prasideda nuo vyriausio žmogaus (ar poros) ir šakomis į viršų kyla vaikai, anūkai, proanūkiai ir t.t.

  Giminės medis gali būti su nuotraukomis ar be jų. Formatas priklauso nuo giminės medžio dydžio.

  Užsakymų laukiu e-paštu:

  Maketų kainas rasit čia: