Public Home > RECARO > kedutes 15 iki 25kg > RECARO Young Sport Crystal-Yellow

kedutes 15 iki 25kg

 

RECARO Young Sport Crystal-Yellow

Gamintojas: Recaro Voketija
Modelis: Crystal-Yellow

Prekės pristatymo laikas 1-3 darbo dienos.

Rekaro kėdutėms suteikiamas 12 mėn.garantinis terminas.

Tefloninis paviršius.

Be "Isofix" tvirtinimo galimybės.

PLAČIAU APIE PREKĘ
Tikras universalas kiekvieno poreikiams.

Ši naujoviška kėdė siūlo naujausią apsaugą, smūgius sugeriantį EPS poroloną, gilius šoninius kraštus ir puikų pritaikymą vaikams sveriantiems nuo9 -36kg. Dėl išskirtinio universalumo jis suteikia puikią galimybę stebėti kaip jūsų vaikas auga. Kartu su reguliuojamu aukščiu modelis siūlo optimalią apsaugą kūdikiams ir mažiems vaikams. Jūsų vaikui išaugus 5 lygio diržą ir kėdės pagalvėlę, galėsite juos nuimti paversdami „Young Sport“ į paaukštintą kėdę.

RECARO Young Sport savybės:

• RECARO SIP: tobulesnis saugumas dėka modernios šoninių smūgių apsaugos (Side Impact Protection). Platesnės formos kraštų apsauga suteikia saugumo jausmą įvykus šoniniams susidūrimams ir atramą posūkiuose.

• VIRŠAUS GRANDINĖ: apsaugokite kėdę panaudodami viršutinę grandinę prikabindami ją prie mašinos pagrindo.

• SUSIDŪRIMO APSAUGA: smūgius sugeriantis EPS porolonas jautriose galvos ir pečių srityse

• PATOGUMAS: nešimo rankena lengvam transportavimui.

• PAPRASTUMAS: įvairių lygių, reguliuojamo aukščio galvos atrama optimaliam pritaikymui

• PAPILDOMA APSAUGA: reguliuojamo aukščio 5-ių lygių diržai su formą atitinkančiu pamušalu.

Bendri patarimai

Saugi kelionė automobiliu

Automobilio vaikiška kėdutė nemažai daliai tėvų vis dar atrodo nereikalingas dalykas, manoma taip: kur mažyliui gali būti saugiau nei mamos ar tėčio glėbyje. Tokiai nuomonei nepritaria vaikiškų prekių parduotuvės direktorius Andrius Saveikis: "Kad įvyktų nelaimė, nereikia net autoavarijos, užtenka staigaus posūkio ar stabdymo. O patogioje kėdutėje vaikas jausis ne blogiau nei ant mamos rankų."

Kaip išsirinkti?

Kėdutės parenkamos pagal vaiko svorį, todėl, prieš perkant automobilinę kėdutę, mažylį būtina pasverti. Visos kėdutės sukirstytos į penkias grupes:

1. Nulinė grupė skirta kūdikiams, sveriantiems iki 13 kilogramų.

2. Nulinė plius tinka vaikučiams nuo pat pirmų dienų iki kol jie svers18 kilogramų. Anot pašnekovo, šios grupės kėdučių padėtis yra statesnė nei nulinės, todėl labiau tinka jau kelerių mėnesių naujagimiams.

3. Pirmosios grupės kėdutės rekomenduojamos vaikams, sveriantiems 9 — 18 kilogramų.

4. Antrosios grupės kėdutėse turėtų sėdėti 9 — 36 kilogramų svorio vaikučiai.

5. Ir paskutinė — trečioji grupė skirta 15 — 36 kilogramus sveriantiems vaikams.

Kokiai grupei priskiriama kėdutė, išsiaiškinti nesunku — ant kiekvienos iš jų dugno ar nugarėlės turėtų būti priklijuotas tai žymintis lipdukas Su viena kėdute, kol vaikas paaugs ir jos jam nebereikės, bandyti išsiversti nepatartina. „Jei kėdutėje sėdintis vaikas yra jai per mažas arba per didelis, ir nutinka nelaimė, už tai atsakomybės niekas neprisiima. Kalti lieka tik tėvai», — teigia A. Saveikis. Tiesa, su dviejomis kėdutėmis išsiversti jau būtų galima — tuomet reikėtų rinktis nulinę plius ir antrąją grupes.

Kaip pritvirtinti?

Kėdutės diržais automobilyje gali būti tvirtinamos vienu iš kelių būdų:

1. Kėdutė prie sėdynės tvirtinama automobilio saugos diržais. Vaikutis dar prisegamas specialiais kėdutės diržais.

2. Tvirtinama tik automobilio saugos diržais. Šis būdas paprastai naudojamas trečios grupės kėdutėms pritvirtinti.

3. Tvirtinama specialiais kėdutėje esančiais fiksatoriais prie tam skirtų vietų automobilyje. Prie kėdutės vaikas prisegamas jos diržais. Šį būdą pašnekovas įvardija kaip saugiausią, tačiau taip tvirtinamos kėdutės yra brangiausios.

Kur tvirtinti?

Vaikišką kėdutę galima tvirtinti ten, kur automobilyje yra diržai, su kuriais galima ją prisegti. Dar viena svarbi sąlyga — toje vietoje neturi būti oro pagalvių arba jas reikia atjungti. Pritvirtinus kėdutę, iki 13 kilogramų sveriantis vaikas turėtų sėdėti nugara į eismą — avarijos metu smūgį patirtų pirma kėdutė, ir tik po to — vaikutis. Veliau vaikai kaip ir suaugusieji važiuoja veidu i priekį.

Ir dar ...

Renkantis kėdutę, patariama prie parduotuvės automobilyje išbandyti, kaip ji tvirtinama. Pirkdami atkreipkite dėmesį į medžiagą — kad ji nebūtų itin greitai susidėvinti, bet kad ir ne vien sintetinio pluošto. Vienos kėdutės yra itin saugios, kitos — ne tokios, todėl praverstų informacijos apie jų tikrinimą paieškoti internete. Atkreipkite dėmesį, ar vaikui bus patogu — ar diržai paminkštinti, ar jų aukštis tinkamai sureguliuotas. Verta atminti, kad keliaudamas net ir patogioje automobilinėje kėdutėje vaikas pavargsta — todėl kelionė neturėtų trukti pusę dienos. Po avarijos kėdutės daugiau naudoti nepatartina — ją reikėtų grąžinti gamintojams ir vėliau naudoti tik jiems patvirtinus, jog smūgio metu ji nebuvo sugadinta. Dėl tos pačios priežasties nepatariama pirkti automobilinę vaikišką kėdutę "iš antrų rankų" — juk nežinote, kokie buvo jos nuotykiai iki pasiekiant jus.

Image URL for use on other sites:
Link to send via email/instant messenger:
Code for a Fotki Journal:
Uploaded: November 19, 2009
128