Public Home > ZİLEDEN HABERLER > Zileden Haberler-2016 > Zile Ticaret ve Sanayi Odası tarafından aç…

Zile Ticaret ve Sanayi Odası tarafından açılan, KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Kursu

Zile Ticaret ve Sanayi Odası tarafından açılan, KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Kursuna katılıp sertifika almaya hak kazanan kursiyerlere sertifikaları düzenlenen törenle verildi. Zile Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda düzenlenen törene Valimiz Sayın şerif Yılmaz, Zile Kaymakamı Mehmet Eriş, Zile Belediye Başkanı Lütfi Vidinel, kurum müdürleri, Zile Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hüseyin Berberoğlu ve meclis üyeleri katıldılar.

Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından kürseye gelen Tokat Kosgeb Müdürü Murat Elyürek KOSGEB tarafından Kosgeb tarafından düzenlenen Uygulamalı Eğitim ve Girişimcilik Kursu hakkında bilgi verdi. Elyürek, globalleşen dünyada kuracağımız işlerle ilgili projeler hazırlamanın gerekliliğini belirterek, Kosgeb’in açtığı kursların bir başlangıç olarak değerlendirilmesi gerektiğini kaydetti. Yapılan konuşmaların ardından Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Kursunu bitiren 30 kursiyere sertifikaları Valimiz Sayın Şerif Yılmaz tarafından verildi.

Tören sırasında ayrıca Zile Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Zile Organize Sanayi Bölgesi’ne vermiş olduğu desteklerden dolayı Valimiz Sayın Şerif Yılmaz’a Zile TSO Başkanı Hüseyin Berberoğlu tarafından plaket verildi.

Print all photos for $0.90 | Slideshow | Invite
1
Order print
180 views
 
2
Order print
161 views
 
3
Order print
171 views
 
4
Order print
157 views
 
5
Order print
180 views
 
6
Order print
186 views