Senecio cineraria

Author: DC.
Family: Asteraceae.
Synonym: Senecio bicolor ssp. cineraria.
Habitat:Mediterranean area.
__________________
Πολυετές φυτό της οικογένειας Asteraceae που φυτρώνει σε περιοχές της Μεσογείου.
Καταγράφηκε από τον DC και έχει συνώνυμο του το Senecio bicolor ssp. cineraria

| Invite
Senecio cineraria
1
Senecio cineraria
236 views
 
Senecio cineraria
2
Senecio cineraria
217 views
 
Senecio cineraria
3
Senecio cineraria
269 views