Public Home > = Copiapoa pages. > Copiapoa laui

Copiapoa laui

Author:Diers & Esteves 1980.
Habitat:Chile.
Synonym:Copiapoa hypogaea var.laui.
Family:Cactaceae.

-The name Copiapoa comes from the city of Copiapó in northern Chile.
-----------------------------------
Καταγράφηκε από:Diers & Esteves.
Έτος καταγραφής:1980.
Οικογένεια:Cactaceae.
Χωρα καταγωγής:Χιλή.
Συνώνυμα:Copiapoa hypogaea var.laui.

-Το όνομα Copiapoa προέρχεται από την πόλη Copiapo στην βόρεια Χιλή.

| Invite
Copiapoa laui
1
Copiapoa laui
248 views
 
Copiapoa laui
2
Copiapoa laui
263 views
 
Copiapoa laui
3
Copiapoa laui
244 views
 
Copiapoa laui
4
Copiapoa laui
232 views
 
Copiapoa laui
5
Copiapoa laui
213 views
 
Copiapoa laui
6
Copiapoa laui
242 views
 
Copiapoa laui
7
Copiapoa laui
215 views
 
Copiapoa laui
8
Copiapoa laui
203 views
 
Copiapoa laui
9
Copiapoa laui
239 views
 
Copiapoa laui
10
Copiapoa laui
220 views
 
Copiapoa laui
11
Copiapoa laui
213 views
 
Copiapoa laui
12
Copiapoa laui
174 views
 
Copiapoa laui
13
Copiapoa laui
200 views
 
Copiapoa laui
14
Copiapoa laui
175 views
 
Copiapoa laui
15
Copiapoa laui
180 views
 
Copiapoa laui
16
Copiapoa laui
141 views