Public Home > Crassulaceae pages. > Rosularia > Rosularia serrata

Rosularia serrata

-Pirgos,Samos,Greece.
Author:(L.) A.Berger.
Family:Crassulaceae.
Synonyms:Cotyledon serrata, Umbilicus serratus.
Habitat:SE Europe,W Asia.
________________________

Φυτό της οικογένειας Crassulaceae που φυτρώνει σε βραχώδη και σκιερά μέρη της Ευρώπης και της Ασίας.
Καταγράφηκε από τον A.Berger.
Αλλα ονόματα της Rosularia serrata είναι Cotyledon serrata, Umbilicus serratus.

| Invite
Rosularia serrata -Pirgos,Samos,Greece
1
Rosularia serrata -Pirgos,Samos,Gree…
365 views
 
Rosularia serrata -Pirgos,Samos,Greece
2
Rosularia serrata -Pirgos,Samos,Gree…
392 views
 
Rosularia serrata -Pirgos,Samos,Greece
3
Rosularia serrata -Pirgos,Samos,Gree…
1025 views
 
Rosularia serrata -Pirgos,Samos,Greece
4
Rosularia serrata -Pirgos,Samos,Gree…
595 views
 
Rosularia serrata -Pirgos,Samos,Greece
5
Rosularia serrata -Pirgos,Samos,Gree…
281 views
 
Rosularia serrata -Pirgos,Samos,Greece
6
Rosularia serrata -Pirgos,Samos,Gree…
322 views
 
Rosularia serrata -Pirgos,Samos,Greece
7
Rosularia serrata -Pirgos,Samos,Gree…
283 views
 
Rosularia serrata -Pirgos,Samos,Greece
8
Rosularia serrata -Pirgos,Samos,Gree…
187 views
 
Rosularia serrata -Pirgos,Samos,Greece
9
Rosularia serrata -Pirgos,Samos,Gree…
216 views
 
Rosularia serrata -Pirgos,Samos,Greece
10
Rosularia serrata -Pirgos,Samos,Gree…
226 views
 
Rosularia serrata -Pirgos,Samos,Greece
11
Rosularia serrata -Pirgos,Samos,Gree…
197 views
 
Rosularia serrata -Pirgos,Samos,Greece
12
Rosularia serrata -Pirgos,Samos,Gree…
187 views
 
Rosularia serrata -Pirgos,Samos,Greece
13
Rosularia serrata -Pirgos,Samos,Gree…
330 views
 
Rosularia serrata -Pirgos,Samos,Greece
14
Rosularia serrata -Pirgos,Samos,Gree…
217 views
 
Rosularia serrata -Pirgos,Samos,Greece
15
Rosularia serrata -Pirgos,Samos,Gree…
203 views
 
Rosularia serrata -Pirgos,Samos,Greece
16
Rosularia serrata -Pirgos,Samos,Gree…
150 views