Public Home > Dioscorea -Testudinaria -Tamus page… > Dioscorea sansibariensis

Dioscorea sansibariensis

Or Dioscorea Sansibarensis.
Author: Pax 1892.
Family : Dioscoreaceae
Habitat:Trop.Africa,Madagascar.
Common Name:Zanzibar yam,
Synonyms:Dioscorea macroura Harms,Dioscorea welwitschii
------------------------------
Καταγράφηκε από: Pax
Έτος Καταγραφής:1892
Χώρα καταγωγής: Τροπική Αφρική, Μαδαγασκάρη.
Οικογένεια:Dioscoreaceae
Συνώνυμα:Dioscorea macroura Harms,Dioscorea welwitschii
Κοινά ονόματα:Zanzibar yam

| Invite
Dioscorea sansibariensis
1
Dioscorea sansibariensis
237 views
 
Dioscorea sansibariensis
2
Dioscorea sansibariensis
272 views
 
Dioscorea sansibariensis
3
Dioscorea sansibariensis
246 views
 
Dioscorea sansibariensis
4
Dioscorea sansibariensis
191 views
 
Dioscorea sansibariensis
5
Dioscorea sansibariensis
224 views
 
Dioscorea sansibariensis
6
Dioscorea sansibariensis
191 views
 
Dioscorea sansibariensis
7
Dioscorea sansibariensis
198 views
 
Dioscorea sansibariensis
8
Dioscorea sansibariensis
491 views
 
Dioscorea sansibariensis
9
Dioscorea sansibariensis
209 views
 
Dioscorea sansibariensis
10
Dioscorea sansibariensis
232 views
 
Dioscorea sansibariensis
11
Dioscorea sansibariensis
242 views
 
Dioscorea sansibariensis
12
Dioscorea sansibariensis
232 views
 
Dioscorea sansibariensis
13
Dioscorea sansibariensis
223 views
 
Dioscorea sansibariensis
14
Dioscorea sansibariensis
190 views
 
Dioscorea sansibariensis
15
Dioscorea sansibariensis
210 views