Dioscorea sylvatica

Author: Ecklon.
Family : Dioscoreaceae
Habitat:Southern Africa,Zimbabwe.
Synonym:Testudinaria sylvatica.
Pop names:Ingwevu,Ufudu - intelezi,Ugebeleweni,Elephant´s Foot.
----------------------------------------
Καταγράφηκε από: Ecklon
Χώρα καταγωγής: Ν. Αφρική, Ζιμπάμπουε.
Οικογένεια:Dioscoreaceae
Συνώνυμα:Testudinaria sylvatica.
Κοινά ονόματα:Ingwevu,Ufudu - intelezi,Ugebeleweni,Elephant´s Foot.

| Invite
Dioscorea sylvatica caudex
1
Dioscorea sylvatica caudex
294 views
 
Dioscorea sylvatica
2
Dioscorea sylvatica
345 views
 
Dioscorea sylvatica
3
Dioscorea sylvatica
258 views
 
Dioscorea sylvatica
4
Dioscorea sylvatica
352 views
 
Dioscorea sylvatica
5
Dioscorea sylvatica
250 views
 
Dioscorea sylvatica
6
Dioscorea sylvatica
269 views
 
Dioscorea sylvatica
7
Dioscorea sylvatica
849 views