Public Home > = Mammillaria pages. > Mammillaria giselae ( Mammillaria schiedeana …

Mammillaria giselae ( Mammillaria schiedeana ssp. giselae )

Author: Martinez-Avalos & Glass 1997.
Habitat:Mexico.
Synonym:Mammillaria schiedeana ssp. giselae (Mart.-Avalos & Glass) Lüthy.
Family:Cactaceae.
_______________________
Καταγράφηκε από:Martinez-Avalos & Glass.
Ημερομηνία καταγραφής: 1997.
Οικογένεια: Cactaceae.
Χώρα καταγωγής: Μεξικό.
Συνώνυμο:Mammillaria schiedeana ssp. giselae.

| Invite
Mammillaria giselae
1
Mammillaria giselae
304 views
 
Mammillaria giselae
2
Mammillaria giselae
270 views
 
Mammillaria giselae
3
Mammillaria giselae
294 views
 
Mammillaria giselae
4
Mammillaria giselae
251 views
 
Mammillaria giselae
5
Mammillaria giselae
252 views
 
Mammillaria giselae
6
Mammillaria giselae
293 views
 
Mammillaria giselae
7
Mammillaria giselae
238 views
 
Mammillaria giselae
8
Mammillaria giselae
315 views
 
Mammillaria giselae
9
Mammillaria giselae
272 views
 
Mammillaria giselae
10
Mammillaria giselae
216 views
 
Mammillaria giselae
11
Mammillaria giselae
222 views
 
Mammillaria giselae
12
Mammillaria giselae
225 views
 
Mammillaria giselae
13
Mammillaria giselae
222 views
 
Mammillaria giselae
14
Mammillaria giselae
245 views
 
Mammillaria giselae
15
Mammillaria giselae
206 views
 
Mammillaria giselae
16
Mammillaria giselae
228 views