Public Home > = Mammillaria pages. > Mammillaria longimamma

Mammillaria longimamma

Author:DC. 1828.
Synonym:Dolichothele uberiformis,
Mammillaria longimamma var.uberiformis,
Dolichothele longimamma ssp.uberiformis,Cactus uberiformis,
Mammillaria longimamma,Mammillaria uberiformis,
Neomammillaria uberiformis,Cactus alpinus,Mammillaria alpina,
Neomammillaria longimamma,Cactus longimamma,
Dolichothele longimamma,Mammillaria laeta.
Habitat:Texas,Mexico.
Family:Cactaceae.
________________________
Καταγράφηκε από: DC.
Ημερομηνία καταγραφής: 1828.
Οικογένεια: Cactaceae.
Χώρα καταγωγής: Μεξικό, Τέξας.
Συνώνυμα:Dolichothele uberiformis,
Mammillaria longimamma var.uberiformis,
Dolichothele longimamma ssp.uberiformis,Cactus uberiformis,
Mammillaria longimamma,Mammillaria uberiformis,
Neomammillaria uberiformis,Cactus alpinus,Mammillaria alpina,
Neomammillaria longimamma,Cactus longimamma,
Dolichothele longimamma,Mammillaria laeta.

| Invite
Mammillaria longimamma
1
Mammillaria longimamma
338 views
 
Mammillaria longimamma
2
Mammillaria longimamma
236 views
 
Mammillaria longimamma
3
Mammillaria longimamma
204 views
 
Mammillaria longimamma
4
Mammillaria longimamma
190 views
 
Mammillaria longimamma
5
Mammillaria longimamma
182 views
 
Mammillaria longimamma
6
Mammillaria longimamma
216 views
 
Mammillaria longimamma
7
Mammillaria longimamma
221 views
 
Mammillaria longimamma
8
Mammillaria longimamma
147 views
 
Mammillaria longimamma
9
Mammillaria longimamma
143 views
 
Mammillaria longimamma
10
Mammillaria longimamma
166 views
 
Mammillaria longimamma
11
Mammillaria longimamma
146 views
 
Mammillaria longimamma
12
Mammillaria longimamma
129 views
 
Mammillaria longimamma
13
Mammillaria longimamma
122 views
 
Mammillaria longimamma
14
Mammillaria longimamma
170 views
 
Mammillaria longimamma
15
Mammillaria longimamma
145 views
 
Mammillaria longimamma
16
Mammillaria longimamma
194 views