Public Home > = Mammillaria pages. > Mammillaria papasquiarensis ( Mammillaria gru…

Mammillaria papasquiarensis ( Mammillaria grusoni )

Author: (Bravo) Repp. 1987.
Habitat:Mexico
Synonym:M.grusoni,M.tesopacensis var.papasquiarensis,
Neomammillaria zeyeriana,M.zeyeriana,
M.pachycylindrica,M.durangicola.
Family:Cactaceae.
_______________________
Καταγράφηκε από: (Bravo) Repp.
Ημερομηνία καταγραφής: 1987.
Οικογένεια: Cactaceae.
Χώρα καταγωγής: Μεξικό.
Συνώνυμα: M.grusoni,M.tesopacensis var.papasquiarensis,
Neomammillaria zeyeriana,M.zeyeriana,
M.pachycylindrica,M.durangicola.

| Invite
Mammillaria papasquiarensis
1
Mammillaria papasquiarensis
597 views
 
Mammillaria papasquiarensis
2
Mammillaria papasquiarensis
410 views
 
Mammillaria papasquiarensis
3
Mammillaria papasquiarensis
317 views
 
Mammillaria papasquiarensis
4
Mammillaria papasquiarensis
283 views
 
Mammillaria papasquiarensis
5
Mammillaria papasquiarensis
313 views
 
Mammillaria papasquiarensis
6
Mammillaria papasquiarensis
277 views
 
Mammillaria papasquiarensis
7
Mammillaria papasquiarensis
339 views
 
Mammillaria papasquiarensis
8
Mammillaria papasquiarensis
388 views