Public Home > = Mammillaria pages. > Mammillaria schiedeana ssp. giselae ( Mammill…

Mammillaria schiedeana ssp. giselae ( Mammillaria giselae ) Jan/2005

Author: (Martinez-Avalos & Glass) J.M.Lüthy 1998.
Synonym:Mammillaria giselae.
Habitat:Mexico,Tamaulipas.
Family:Cactaceae.
_________________________
Καταγράφηκε από: (Martinez-Avalos & Glass) J.M.Lüthy .
Ημερομηνία καταγραφής: 1998.
Οικογένεια: Cactaceae.
Χώρα καταγωγής: Μεξικό.


| Invite
Mammillaria schiedeana ssp giselae
1
Mammillaria schiedeana ssp giselae
200 views
 
Mammillaria schiedeana ssp giselae
2
Mammillaria schiedeana ssp giselae
218 views
 
Mammillaria schiedeana ssp giselae
3
Mammillaria schiedeana ssp giselae
237 views
 
Mammillaria schiedeana ssp giselae
4
Mammillaria schiedeana ssp giselae
249 views
 
Mammillaria schiedeana ssp giselae
5
Mammillaria schiedeana ssp giselae
129 views
 
Mammillaria schiedeana ssp giselae
6
Mammillaria schiedeana ssp giselae
170 views
 
Mammillaria schiedeana ssp giselae
7
Mammillaria schiedeana ssp giselae
168 views
 
Mammillaria schiedeana ssp giselae
8
Mammillaria schiedeana ssp giselae
140 views
 
Mammillaria schiedeana ssp giselae
9
Mammillaria schiedeana ssp giselae
145 views
 
Mammillaria schiedeana ssp giselae
10
Mammillaria schiedeana ssp giselae
212 views
 
Mammillaria schiedeana ssp giselae
11
Mammillaria schiedeana ssp giselae
121 views
 
Mammillaria schiedeana ssp giselae
12
Mammillaria schiedeana ssp giselae
134 views
 
Mammillaria schiedeana ssp giselae
13
Mammillaria schiedeana ssp giselae
181 views
 
Mammillaria schiedeana ssp giselae
14
Mammillaria schiedeana ssp giselae
189 views
 
Mammillaria schiedeana ssp giselae
15
Mammillaria schiedeana ssp giselae
131 views
 
Mammillaria schiedeana ssp giselae
16
Mammillaria schiedeana ssp giselae
123 views