Public Home > = Mammillaria pages. > Mammillaria thornberi 'organ pipe'

Mammillaria thornberi 'organ pipe'

Author: Orcutt 1902.
Synonym:Ebnerella fasciculata,Chilita fasciculata,Neomammillaria fasciculata,Chilita thornberi,Cactus fasciculatus,Mammillaria fasciculata.
Habitat:SW Arizona,NE Sonora.
Family:Cactaceae.
_________________________
Καταγράφηκε από: Orcutt
Ημερομηνία καταγραφής: 1902
Οικογένεια: Cactaceae
Χώρα καταγωγής: Αριζόνα, Σονόρα.
Συνώνυμα: Ebnerella fasciculata,Chilita fasciculata,Neomammillaria fasciculata,Chilita thornberi,Cactus fasciculatus,Mammillaria fasciculata.

| Invite
Mammillaria thornberi 'organ pipe'
1
Mammillaria thornberi 'organ pipe'
367 views
 
Mammillaria thornberi 'organ pipe'
2
Mammillaria thornberi 'organ pipe'
346 views
 
Mammillaria thornberi 'organ pipe'
3
Mammillaria thornberi 'organ pipe'
202 views
 
Mammillaria thornberi 'organ pipe'
4
Mammillaria thornberi 'organ pipe'
209 views
 
Mammillaria thornberi 'organ pipe'
5
Mammillaria thornberi 'organ pipe'
262 views
 
Mammillaria thornberi 'organ pipe'
6
Mammillaria thornberi 'organ pipe'
255 views
 
Mammillaria thornberi 'organ pipe'
7
Mammillaria thornberi 'organ pipe'
230 views
 
Mammillaria thornberi 'organ pipe'
8
Mammillaria thornberi 'organ pipe'
216 views
 
Mammillaria thornberi 'organ pipe'
9
Mammillaria thornberi 'organ pipe'
220 views
 
Mammillaria thornberi 'organ pipe'
10
Mammillaria thornberi 'organ pipe'
237 views
 
Mammillaria thornberi 'organ pipe'
11
Mammillaria thornberi 'organ pipe'
177 views
 
Mammillaria thornberi 'organ pipe'
12
Mammillaria thornberi 'organ pipe'
184 views