Public Home > = Mammillaria pages. > Mammillaria sanchez-mejoradae

Mammillaria sanchez-mejoradae

Author: R.Gonzales 1992.
Synonym:Escobariopsis sanchez-mejoradae.
Habitat:Mexico -Nuevo León.
Family:Cactaceae.
_________________________
Καταγράφηκε από: R.Gonzales.
Ημερομηνία καταγραφής: 1992.
Οικογένεια: Cactaceae.
Χώρα καταγωγής: Μεξικό.
Συνώνυμο:Escobariopsis sanchez-mejoradae.

| Invite
Mammillaria sanchez-mejoradae
1
Mammillaria sanchez-mejoradae
227 views
 
Mammillaria sanchez-mejoradae
2
Mammillaria sanchez-mejoradae
176 views
 
Mammillaria sanchez-mejoradae
3
Mammillaria sanchez-mejoradae
224 views
 
Mammillaria sanchez-mejoradae
4
Mammillaria sanchez-mejoradae
148 views
 
Mammillaria sanchez-mejoradae
5
Mammillaria sanchez-mejoradae
154 views
 
Mammillaria sanchez-mejoradae
6
Mammillaria sanchez-mejoradae
398 views
 
Mammillaria sanchez-mejoradae
7
Mammillaria sanchez-mejoradae
229 views