Public Home > = Ortegocactus pages. > Ortegocactus macdougallii

Ortegocactus macdougallii

Family:Cactaceae.
Author:Edward Alexander 1961.
Habitat:Mexico(Oaxaca)
Synonym:Neobesseya macdougallii.

-This is the only species of the genus.
------------------------------------------
Κάκτος από την Οαχάκα του Μεξικού.
Καταγράφηκε από τον Edward Alexander το 1961.
Ο Ortegocactus macdougallii είναι το μονο είδος του γένους Ortegocactus και έχει ως συνώνυμο το Neobesseya macdougallii.

| Invite
Ortegocactus macdougallii
1
Ortegocactus macdougallii
224 views
 
Ortegocactus macdougallii
2
Ortegocactus macdougallii
219 views
 
Ortegocactus macdougallii
3
Ortegocactus macdougallii
247 views
 
Ortegocactus macdougallii
4
Ortegocactus macdougallii
327 views/1 сomments
Ortegocactus macdougallii
5
Ortegocactus macdougallii
248 views
 
Ortegocactus macdougallii
6
Ortegocactus macdougallii
210 views
 
Ortegocactus macdougallii
7
Ortegocactus macdougallii
192 views
 
Ortegocactus macdougallii
8
Ortegocactus macdougallii
206 views
 
Ortegocactus macdougallii
9
Ortegocactus macdougallii
216 views
 
Ortegocactus macdougallii
10
Ortegocactus macdougallii
172 views
 
Ortegocactus macdougallii
11
Ortegocactus macdougallii
149 views
 
Ortegocactus macdougallii
12
Ortegocactus macdougallii
122 views